Informace  z  Doubice

Dobrý den všem,

přijměte prosím několik informací z naší obce a okolí:

1.

Jelikož mi nedávno Seznam.cz zablokoval účet, protože vyhodnotil mé rozesílání informačních mejlů jako rozesílání spamů (hromadných nevyžádaných zpráv) pomohl mi Filip Molčan využít služby této aplikace na rozesílání newsletterů. A tak v rámci zachování mého účtu u Seznamu Vás budu informovat prostřednictvím tohoto media. Děkuji za pochopení. Ten kdo nechce tyto zprávy dostávat, může se dole pod tímto sdělením odhlásit, a bude vyřazen ze seznamu obesílaných.

2.

Začalo jaro a mnozí z Vás se na mne obrací s žádostí o pomoc jak nahlásit hasičům pálení rostlinných zbytků na zahradě tak, aby nezpůsobili planý výjezd. Jak tedy na to?

Hasičům se to hlásí prostřednictvím webových stránek: https://paleni.izscr.cz/  , kde na záložce zcela vlevo (ohlášení pálení bez registrace) kliknete na "zadat nové pálení" posléze vyplníte své kontaktní údaje a na mapě kliknete pro přenos souřadnic místa pálení. Dáte "odeslat" a je vše nahlášeno. Vzápětí Vám přijde mejl, že hasiči pálení evidují. Lze to učinit těsně před škrtnutím zápalkou :-) . Funguje to i přes chytrý telefon.

A ještě se prosím v rámci zachování dobrých sousedských vztahů domluvte i s Vašimi sousedy (budou-li přítomni), abyste jim nečinili nechtěné příkoří. Díky moc!

3.

V letošním roce provede ČEZ Distribuce v Doubici prostřednictvím svých dodavatelů opravu a údržbu sloupů elektrického vedení. Poškozené betonové a dřevěné sloupy vymění za nové, ty kovové opatří novým nátěrem. Nové sloupy měly být uloženy na obecním pozemku vedle kostela, avšak zůstaly složeny v Rybništi neboť do Doubice by tak velká auta nedojela anebo by způsobila velké dopravní potíže. V rámci těchto oprav bude dočasně a lokálně vyřazeno z provozu i veřejné osvětlení.

4.

Doubický obchod je v dubnu otevřen každou středu, pátek a sobotu. od 09:00 do 12:00. Nákup lze i objednat dopředu ve Vámi požadovaném rozsahu na mejlu:  doubickyobchod@seznam.cz  nebo telefonicky u paní krámské: 606 671 827
 

Vaše nápady, připomínky, požadavky i stížnosti neváhejte posílat na mejl: oudoubice@volny.cz . Jsme tu pro Vás.

Mějte se fajn

Jan Drozd

Ing. Jan Drozd, starosta obce Doubice
Tento mail slouži k informovanosti obyvatel obce Doubice

Nechcete již nadále odebírat tyto e-maily?
To nás mrzí. Odhlásit se můžete zde