Informace  z  Doubice

25.01.2019

Dobrý den všem,

přijměte prosím několik informací z naší obce a okolí:

1.

MONITOR MINISTERSTVA FINANCÍ 

Chcete se dovědět více o financování naší obce  v průběhu posledních 10 let? Použijte MONITOR, což  je informační portál Ministerstva financí, který umožňuje volný přístup k rozpočtovým a účetním informacím ze všech úrovní státní správy a samosprávy.

https://monitor.statnipokladna.cz/2018/obce/detail/47274212

2.

VEŘEJNÉ SETKÁNÍ ZASTUPITELŮ S OBČANY A CHALUPÁŘI OBCE DOUBICE 

Veřejné setkání zastupitelů s občany a chalupáři Doubice proběhne dne 20.04.2019 od 16:00 v Baště u Staré Hospody (sobota před Velikonocemi). Program bude včas rozeslán s pozvánkou, avšak již dopředu je možné se těšit na tradiční kulturní vložku v podobě přednášky o další významné osobnosti spojené s Doubicí. Dále chceme kromě povinných informací z obce řešit otázku ohňostrojů v obci, problematiku odpadních vod, pronájem soukromých pozemků k rekreaci a další záležitosti, které se dotýkají nás všech.

3.

DOUBICKÝ PLES 2019

Dne 23.02.2019 se uskuteční tradiční Doubický ples, který bude opět v restauraci Dýmník v Rumburku. Ples začíná ve 20:00 hod. Pro zájemce je zajištěna autobusová doprava z Doubice na Dýmník a zpět. Autobus bude přistaven v 19:00 hod u Doubické hospody a odjíždí v 19:30 !! Návrat autobusem je plánován na 02:00 hod ráno.

Ples pořádá Spolek přátel Doubice, vstupné zaplatíte na místě a autobusovou dopravu hradí obec Doubice tzn. pasažéři jedou zdarma.

(Nutno dodat, že do let budoucích plánuje Spolek přátel Doubice pořádat plesy přímo v obci !!!)

4.

BĚŽKAŘSKÉ STOPY 2019

Letos to snad vypadá, že zima bude běžkařům přívětivá (jen kdyby připadlo trochu sněhu) a tak doubická skupina majitelů skútru je připravena vyrábět běžkařské okruhy kolem obce.

V sobotu 26.01.2019 bude na Fabrice v rámci zabijačky uspořádán biatlonový závod pro všechny příchozí. Je potřeba, aby na startu u Fabriky byli závodníci připraveni nejpozději ve 13:00 hod !!! (lyžařské vybavení je třeba míti vlastní, zbraně (vzduchovky) na střelbu jsou připraveny erární.

A POZOR !!! Obec Rybniště hlásí, že si zakoupili svůj obecní skútr, dle doubického stopaře si vyrobili vlastního a zahajují tvorbu běžkařských stop kolem Rybniště a tak je možné okruhy spojit a dostat se tak na běžkách do širšího okolí obce.

SKOL !!

A vtip nakonec:

Vaše nápady, připomínky, požadavky i stížnosti neváhejte posílat na mejl: oudoubice@volny.cz . Jsme tu pro Vás.

Sledujte události v Doubici na webu obce:

http://oudoubice.cz/index.php/events/

Mějte se fajn

Jan Drozd

Ing. Jan Drozd, starosta obce Doubice
Tento mail slouži k informovanosti obyvatel obce Doubice

Nechcete již nadále odebírat tyto e-maily?
To nás mrzí. Odhlásit se můžete zde