Informace  z  Doubice

20.04.2018

Dobrý den všem,

přijměte prosím několik informací z naší obce a okolí:

1.

Práce na opravě prosustku v silnici nad obecním úřadem budou opět obnoveny od pondělka 23.04.2018. V důsledku jarního tahu žab do rybníka byly práce na popud CHKO Lužické Hory pozastaveny na 14 dní. Nyní už jsou žáby tam, kde mají být a práce mohou pokračovat.

2.

V sobotu 05.05.2018 se od 14:00 hod uskuteční brigáda na doubickém hřbitově. Zveme všechny, kdo již adoptovali nějaký hrob, ale i všechny ostatní, kteří si mohou hrob k adopci vybrat a nebo jen pomoci při jarním úklidu a okrášlení tohoto pietního místa. Kačírek, štěrk a nápoje obec zajistí. Nářadí si prosím vezměte svoje (hrábě, lopaty, motyky, nůžky kbelíky apod.) Předem díky za hojnou účast

3.

Vypsali jsme veřejnou zakázku na dodávku kompostérů a drtiče zahradního odpadu (dotace nám byla přiklepnuta). Začátkem května vybereme dodavatele a rádi bychom začátkem léta měli kompostéry pro Vás připraveny.   

 4.

Po zimě jsme již opravili 7 prasklých vodoměrů a od pondělka 23.04.2018 budeme řešit poruchu na vodovodním řádu u Chřástalky. Bez vody budou dočasně jen 2 chalupy (jejich obyvatelé jsou v předstihu informováni). Kdybyste si někde všimli velkého zvodnění nebo vytékající vody dejte prosím vědět na obecní úřad. Děkuji mnohokrát.

Vaše nápady, připomínky, požadavky i stížnosti neváhejte posílat na mejl: oudoubice@volny.cz . Jsme tu pro Vás.

Mějte se fajn

Jan Drozd

Ing. Jan Drozd, starosta obce Doubice
Tento mail slouži k informovanosti obyvatel obce Doubice

Nechcete již nadále odebírat tyto e-maily?
To nás mrzí. Odhlásit se můžete zde